
- Różne formy płatności
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
- Szyfrowane dane i transakcje
Myjka ciśnieniowa Karcher HD 13/18-4 S PLUS
Opis
Myjka Wysokociśnieniowa Karcher HD 13/18-4 S Plus
Wyjątkowo skuteczna, trwała i niezawodna myjka Karcher bez podgrzewania wody. Doskonale sprawdzi się w każdych warunkach. Przeznaczona do usuwania uporczywych zabrudzeń i długotrwałych, ciężkich prac w budownictwie, przemyśle, rolnictwie i leśnictwie, zakładach komunalnych oraz dużych firmach transportowych.
Urządzenie wyposażone w mocny, 4-biegunowy wolnoobrotowy silnik trójfazowy chłodzony wodą i trójtłokową pompę z mosiężną głowicą, co gwarantuje długą żywotność urządzenia. Zespół silnik/pompa jest zabezpieczony elektronicznie i w razie przecieku pompy, braku fazy czy obniżonego napięcia urządzenie automatycznie wyłącza się. Bogata oferta wyposażenia dodatkowego zapewnia szeroki wachlarz zastosowań.
Dokładny filtr wstępny chroni pompę przed zanieczyszczeniami znajdującymi się w doprowadzanej wodzie. Duże, ogumowane koła transportowe doskonale spisują się także na nierównej nawierzchni. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced z obrotową lancą, 10 m wąż wysokociśnieniowy, dysza rotacyjna i Servo Control – pierścień umożliwiający czasową regulację wydatku wody bezpośrednio na pistolecie. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.
CECHY I ZALETY:
- 4-biegunowy, chłodzony wodą silnik elektryczny
- Mosiężna głowica pompy i ceramiczne tłoki
- Wzmocnione plastikowe koła
- Zintegrowany, elektroniczny układ kontroli urządzenia
- Automatyczne wyłączenie w przypadku przeciążenia sieci
- Automatyczne wyłączenie w przypadku braku fazy lub wycieku z urządzenia
- Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock
Wyposażenie
- Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced
- Uchwyt Soft Grip zapewniający komfortowe trzymanie pistoletu
- Wąż wysokociśnieniowy, 10 m
- Lanca spryskująca, 1050 mm
- Dysza power
- Dysza rotacyjna
- 4-biegunowy, 3-fazowy silnik chłodzony powietrzem i wodą
- Automatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia
- Wbudowany filtr wody
- System zabezpieczeń silnika z wyświetlaczem LED
- Wskaźnik poziomu oleju
- Wężyk do środka czyszczącego
- Servo Control
- Mosiężne przyłącze wody
Dane techniczne
Długość węża ( m ) | 10 |
Zasilanie ~ / V / Hz | 3 / 400 / 50 |
Wydajność tłoczenia (l/h) | 650 - 1300 |
Ciśnienie robocze (bar/MPa) | 30 - 180 / 3 - 18 |
Moc przyłącza (kW) | 9,2 |
Ciężar z opakowaniem (kg) | 76 |
Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) | 560 x 500 x 1090 |